Kore Filmleri Kategorisi
720P
Blue Spring Ride, Ao Haru Ride (Türkçe Altyazı) Kore Filmi izle
Blue Spring Ride, Ao Haru Ride (Türkçe Altyazı) Kore Filmi izle
Yönetmenliğini Takahiro Miki' nin üstlendiği ve başrollerde Tsubasa Honda, Masahiro Higashide ve Yua Shinkawa 'nın rol aldığı dram - romantik karışımı bir kore filmi. 2014 Kore yapımı olan film, imdb sitesi tarafından 6.9 oyla reytlenmiş....
  •   Tür : 2014 Filmleri, 2015 Filmleri, Dram Filmleri
  •   İzlenme: 2262
  •   1
      1
  •   Vizyon : 2014
  •   Süre : 122 Dk.
IMDb6.9
Altyazı
Kore Filmleri Kategorisi
Kore filmleri ve dizileri şüphesiz, Hint yapımlarından sonra en çok sevilen yapımlar arasındadır. Avrupa yapımlarından sıkılanlar için yeni bir alternatif haline gelen Kore filmleri izleyerek sizler de yeni bir film tadına varabilirsiniz.
Adından sıkça söz ettirmeye başlayan Kore Filmleri, son dönem dizi yapımlarıyla da oldukça ilgi gören bu filmler izleyicilerin karşısına çıkmaya devam etmektedir. Asya sinemasının yüzlerinde olan Kore filmleri, arşivinize eklenmesi gereken filmler arasında yer almaktadır. Farklı bir damak zevki için seçebileceğiniz Kore filmleri – kore filmleri izle kategorisiyle sizlere sunulmaktadır. Filmler yüksek görüntü kalitesi eşliğinde sitedeki yerlerini almaktadırlar.
Kore filmlerinin başlıcalarından olan ödüllü film, Bin Jip mutlaka izlemeniz gereken filmler arasında yer almaktadır. Tatile giden insanların evlerini kullanarak yaşayan karşılığını bozulmuş aletlerin tamirini gerçekleştirerek kendince sağlayan adamın hikayesi filmde konu alınmaktadır. Film Venedig Film Festivali, San Sebastian Film Festivali ödüllerine sahiptir.
Romantik komedi severler için ayrılan filmse Minyeoneun Goerowo oluyor. Şişman sevgilim olarak Türkçe’ye çevrilen film, 2006 yapım yılına ait, Yong-hwa Kim yönetmenliğinde gerçekleştirilen bir eserdir. Bir başka ödüllü film ise Salinui Chueok (Cinayet Günlüğü) adıyla 2003 yılında beyaz perdedeki yerini almıştır. Film 1986 yılında Güney Kore, askeri bir diktatörlük altındayken işlenen bir cinayetin soruşturulmasını konu alır. Filmde tecavüze uğrayarak vahşice katledilen kadının bulunmasıyla başlayan soruşturma, görevlendirilen Park Doo-man adlı kişinin başa getirilmesiyle daha berbat bir hale bürünecektir.
Kore filmleri izle – Kore filmleri kategorisinde yer edinen bir başka filmse aşkın ve komedinin bir araya gelmesiyle kurgunalan film 2001 yapım yılına aittir.
Blue Spring Ride, IMDb’de 6.9 gibi bir puanla yer edinmektedir. Film dramayla romantizmin harmanlandığı duygusal bir hava içermektedir. Ödüllü filmlerden olan Oldeuboi – (İhtiyar Delikanlı) olarak geçen film, 2003 yılında yapımı tamamlanan, yönetmenliğini Chan-wook Park’ın üstlendiği bir intikam hikayesini anlatmaktadır.
Ödüllü filmlerin bir diğerini İngilizce adıyla Spring, Summer, Fall, Winter oluşturmaktadır. Mevsimlerin isimleriyle adlandırılan film, 5 bölümden oluşmaktadır. Filmde mevsimler uzun yılların geçmesiyle çırak bir budist keşişinin hayatını konu almaktadır. Filmde hayat dersleri, Budizm’e ait öğeler ve simgeler de görmeniz mümkündür. 
  KATEGORİLER